Podporujeme


Mám to obrovské štěstí, že se věnuji tomu, co mě dělá šťastnou. A toužila jsem poslat kus tohoto mého štěstí dál. V tomto roce jsem se zapojila do dvou charitativních projektů, kde ponožky SocksInBox pomáhají získávat peníze pro potřebné.

Nadační fond Seňorina

Projekt Aloisovy ponožky

Mít každou botu jinou. Najít v lednici knihu. Neumět se správně obléknout. A nevědět s kým mluvím. Tohle všechno je pro lidi trpící Alzheimerovou chorobou normální. Tento sympatický projekt jmenuje Aloisovy ponožky podle MUDr. Aloise Alzheimera, německého psychiatra a neuropatologa, který nemoc popsal.

Symbolem tohoto projektu jsou ponožky, které pro nadační fond netradičně páruji tak, aby každá ponožka z páru byla jiná. Tím chceme společně na nemoc aspoň trochu upozornit. Zakoupením ponožek podpoříte centrum Seňorina, který se o takto postížené seniory stará. 

Podpořit projekt můžete na stránkách fondu Seňorina.

 

The Tap Tap

Nevšední kapela 

Kapela studentů a absolventů školy Jedličkova ústavu The Tap Tap není žádná rychlokvaška. Během 16 let existence si kapela poctivě prošlápnula své místo v Českém šoubyznysu a mnohokrát úspěšně reprezentovala ČR i v zahraničí.

Podpořit je můžete nejen koupí jejich ponožek, ale i více jinými pěknými způsoby. Koukněte sem a udělejte dobrý skutek.

 

Ponožky The Tap Tap

Jůtůb Kelebrity bazar

Partička známých youtuberů ve svém volném čase získává produkty, organizuje bazar a osobně na něm prodává, aby získala finanční prostředky pro potřebné. 

První, únorový Kelebrity bazar vybral pro Nadační fond Vrba 196 tisíc korun. Na tom druhém se vybralo dokonce přes 250 tisíc korun pro organizaci GAUDIA proti rakovině. Veškerý výtěžek putuje pokaždé na jiný fond. 

Krásný nápad, který něšlo nepodpořit. Když mě oslovili, neváhala ani chvilku. Jsem ráda, že jsem u tohoto projektu od samého začátku a těším se na všechny další bazary, které uspořádají.

Prosaz-chráněné dílny

Chráněná dílna Prosaz zaměstnavá postížené, kteří vyrábí dárkové předměty s ohledem na recyklovatelné materiály. Z ponožek SocksInBox tak vznikají ponožková zvířátka.

zvířátka z ponožek