Nemůžete se dočkat Vánoc! Už máte nakoupené, ba co víc, zabalené dárky? Uvázali jste si věnec, pečete cukroví, okna se lesknou, domov se blýská a vy už přemýšlíte nad stolováním a výzdobou. Radujete se z toho, jak to všechno vyladíte do posledního detailu.

...nebo

Máte pocit, že Vánoce jsou strašně za dlouho. Ani netušíte, jaký dárek komu koupíte. Možná ještě ani netušíte za co! :) Však ono se to pak nějak vyvrbí. Nač se dělat s nějakým cukrovím, když toho stejně napeče strašná kvanta maminka, babička, sousedka... Gruntovačka? Co? Kdy?

vánoční ponožky na ilustraci od Kamily Hýžové

Poznáváte se? Pravděpodobně se v některém z těchto dvou příběhů najde většina z nás. Já se přiznávám, že ač mám Vánoce moc ráda, patřím do té druhé skupiny. Každým rokem si říkám, že příští rok už...... No znáte to! :)

Naštěstí jsem každým rokem s ponožkami na zimním Dyzajn marketu a při té příležitosti rovnou vyřeším i nákup dárků. Jo a pak to jistí také ponožky SocksInBox. :)

A co vy? Máte nakoupené dárky? Voní to u vás doma cukrovím? Kdybyste se chystali na zimní Dyzajn market, vezměte mi nějaký vzorek. :) Tady je případně odkaz na facebookovou událost.

Za krásnou vánoční ilustraci děkuji Kamile Hýžové.

 


Přidat komentář