Tomu, kdo sleduje moji práci, nemohlo uniknout, že skoro od samého začátku SocksInBox fotím svoje ponožky s Michaelou DžurnouJe to fotografka s velkým estetickým cítěním a přehršlem zajímavých nápadů. Naše fotky jsou pokaždé jiné a tak věřím, že i pro vás zajímavé.

A jsme tu zase s něčím novým. 🙂 Míša nedávno nedala jinak, než že vyfotí ponožky SocksInBox na mně. Protože je nosím každý den, mám spoustu fotek nohou s ponožkami. Fotím si je sama a tak je velmi málo záběrů, na kterých jsem vidět celá.

Kdo mě zná, ví, že jsem stydlivá a nechat se od někoho fotit, je pro mě docela utrpení. Nakonec jsem s focením souhlasila a nejen, že jsem netrpěla, ale skvěle jsem si to užila. Díky Míšo! 

Iva Neumanová návrhářka SocksInBox ponožek

barevne Ponozky Pastel SocksInBox

Návrhářka ponožek SocksInBox Iva Neumanová

Barevne ponozky Manitou SocksInBox

Když ponožky navrhuji, myslím hlavně na vás, svoje zákazníky. Jakmile ale nějakou novou sadu nakreslím, už přemýšlím o tom, k čemu z mého šatníku se bude hodit. Hned se začnu těšit na to, k jakému oblečení nebo botám budu ponožky z nové kolekce nosit. A pak si to neskutečně užívám.

Návrhářka ponožek SocksInBox Iva Neumanová

Ponozky SocksInBox Flashy

Myslím, že všichni už víte, že ráda ladím ponožky ke zbytku outfitu. Je to hra, která mě ani po sedmi letech nepřestává bavit.

Návrhářka ponožek SocksInBox Iva Neumanová

Barevné ponožky SocksInBox Pastel

Na fotografiích jsou ponožky z nové kolekce. Přiznám se, že všechny nosím ráda. Občas mám chuť na výraznější, občas na tmavší barvy. A strašně si užívám to, že jsou prostě jiné. A já jsem ráda odlišná.

Návrhářka ponožek SocksInBox Iva Neumanová

Barevné ponožky SocksInBox Cirkus

Ponožky SocksInBox jsou mým oblíbeným doplňkem, který dodá nudnému každodennímu stylu na zajímavosti.

Návrhářka ponožek SocksInBox Iva Neumanová

Barevné ponožky SocksInBox Manitou

Doufám, že se vám nové fotky se mnou jako ponožkovou modelkou líbí. : ) 

Iva

 


Komentáře (4)


 • Iva SocksInBox

  Moc děkuji všem za krásné ohlasy, které mě velmi těší.
  Pro Elišku k outfitům: první a třetí fotka – vypůjčeno na focení z Manga. Ten oblek miluju a možná si ho pořídím, pokud bude nějak výrazněji zlevněn. Zbytek je z mého šatníku. Druhá fotka svršek Zara a ostatní vesměs z outletů a secondhandů. :) Iva


 • Eliška

  Krásné fotky a výborně sladěné outfity. Můžu se zeptat, odkud máte zbytek foceného oblečeni?:)


 • M

  Vaše ponožky ozdobí i zarputilé módní ignoranty.
  A jako modelka jste výborná.


 • Dana

  Krasna modelka,krasne ponozky!!!


Přidat komentář