Barevné ponožky SocksInBox Geometry

Souhlasíte, že jaro by nebylo úplné bez nové kolekce ponožek SocksInBox? Tímto s radostí oznamuji, že jsem zrovna přidala na eshop tři nové sady a vše je tedy, jak má být : )

Folklor. O první sadě jsem měla jasno, protože jsem vám ji slibovala už dlouho. Psali jste mi totiž často, že zase toužíte po ponožkách Folklor a já se rozhodla, potěšit vás jejich novým provedením. Stejně jako vy i já mám slabost pro tyto naše krásné tradiční vzory. Ponožky jsou pěkně barevné a unisex, takže je najdete ve velikostech 36-40 a 41-45.

Geometry. Asi už jste si za ta léta všimli, že si moc ráda hraju s geometrickými tvary. Chci vás neustále překvapovat a tak doufám, že se mi to povede i s novým provedením sady Geometry. Záměrně je laděna do tlumenějších barev a vanilková žlutá má za úkol ji příjemně okořenit. Tento nadčasový unisex model najdete ve velikostech 36-40 a 41-45.

Klasik. Bez klasické pánské sady už se také neobejde žádná z mých kolekcí. Vzor Argyle, jemný proužek a decentní vzor jsou ukryty v sadě Klasik. Příjemné a nositelné barvy skvěle zkombinujete s jakýmkoliv oblečením, ať už formálním či neformálním. Sada je dostupná ve velikostech 41-45 a 46-48.

Moc doufám, že se vám modely líbí, že vás osloví a užijete si krásné jaro a léto v ponožkách z mé nové kolekce.

Iva


Přidat komentář