Barevné ponožky - ilustrace

Je to neuvěřitelné, ale od první kolekce SocksInBox v roce 2011 uběhlo krásných 7 let. Jsem vděčná za to, že si značka našla svoje fanoušky a stálé zákazníky. Vymýšlet nové modely a pracovat na kolekcích mě baví pořád stejně intenzivně, jako mě to bavilo na začátku.

Promýšlím je a pracuji na nich tak dlouho, dokud si nejsem stoprocentně jistá, že jsou přesně takové, jak jsem si je představovala. Že to je prostě "ono". Žádné ústupky. Stejně jako v každé kolekci, i v té letošní podzimní najdete úplně nové vzory a barevné kombinace, stejně jako každá kolekce i tato je vyrobena v limitovaném množství a ve stejné podobě se nebude opakovat.

To ale není nic nového. Tak jaký čas na změnu

Nejvýraznější změna nastala jinde, na krabičce ;-) Ponožky z kolekce podzim/zima 2018 dostanete v krásných nových ilustrovaných krabičkách. Nakreslila je ilustrátorka Kamila Stolářová (Hýžová), se kterou už nějakou dobu s radostí spolupracuji. Její milé ilustrace jste už nejspíše viděli tady na blogu, na Instagramu nebo je znáte z tašky, ve které si odnášíte moje ponožky z fashion marketů. 

A změny se dočkalo také logo SocksInBox. Hravé a mladistvé písmo původního loga nahradilo serióznější písmo.

 Co tedy definuje novou kolekci a na co se můžete těšit?

  • nová česká výroba a ještě kvalitnější materiály
  • špičkové zpracování a trochu volnější lemy, které jste si přáli
  • netuctový design a široká nabídka vzorů, od klasičtějších po výraznější

Jsem moc zvědavá na vaši odezvu a doufám, že mi potom napíšete svůj názor na kolekci i novou podobu krabiček. 

Inspirujte se novými fotografiemi, které pravidelně dávám na Instagram.

Iva 


Komentáře (1)


  • Jitka Malíková

    To je nádhera! Ponožky i krabičky! To se těším, že si rozšířím již početnou sbírku krabiček (8ks), které recykluji-krásně se hodí na všechny drobné poklady :-)).


Přidat komentář