Málem mi to uteklo, ale naštěstí se našlo dost vás, kdo jste mi psali a volali, že jste viděli ponožky SocksInBox ve StarDance! A udělalo mi to o to větší radost, protože je na sobě měl reprezentant České republiky v alpském lyžování Ondřej Bank, který tančil s krásnou Kamilou Tománkovou.

Barevné ponožky ve StarDance

Na záznam celého dílu se můžete podívat online vysílání České televize. Část s Ondřejem Bankem a Kamilou Tománkovou začíná na čase 73:40. Opravdu to stojí za to! Ondřej si na sebe vzal každou ponožku jinou, na jednu nohu model z krabičky Flashy, na druhou Cirkus.

Ondřej nedávno ukončil sportovní kariéru a věnuje se svojí značce s lyžařskými brýlemi a doplňky Vagus. Najdete ho také na Facebooku jako @ondrejbank. Kamila kvůli zdravotním potížím tento týden opustila soutěž a nahradí ji Eva Krejčířová. Pojďme jim v sobotu všichni držet palce!

 

Retweetněte tuto animaci nebo ji sdílejte na Facebooku.Přidejte komentář na Instagramu nebo sdílejte na Facebook.Komentujte tuto animaci na Instagramu nebo ji sdílejte na Facebooku.Přidat komentářPřihlaste si odběr newsletteru a získejte kód na 10% slevu