Už od začátku, když jsem v roce 2011 uvedla první kolekci SocksInBox, se držím jednoduchého pravidla. Každý rok dělám dvě kolekce barevných ponožek v krabičce. Jarní a podzimní.

 A protože každá kolekce vzniká postupně a do prodeje jde, až když jsou všechny krabičky kompletní, pohrávám si s myšlenkou nabídnout vám formou předplatného nové modely barevných ponožek SocksInBox s předstihem. Členové dámského a pánského klubu SocksInBox by tak ponožky získali dřív, než se tyto modely objeví v nové kolekci.

Jak by to fungovalo? Stejně jako když si předplatítve časopis, by vám chodil každý měsíc jeden nový pár barevných ponožek.

V eshopu socksinbox.cz byste měli možnost pořídit si členství v pánském nebo dámském klubu SocksInBox na tři, šest nebo 12 měsíců. A každý měsíc by vám do schránky chodil jeden pár barevných ponožek, často s velkým předstihem než bude v prodeji jako klasická krabička SocksInBox. Členství byste mohli také věnovat jako dárek s vloženým osobním věnováním.

Co si o tom myslíte?

Stálo by to za pokus? Měli byste o členství v pánském nebo dámském klubu zájem? Moc ráda si přečtu vaše názory a budu vám vděčná za každý komentář.

Iva 

Obrázek (cc) Oliver Tacke


Komentáře (54)


 • oacugeissa

  ] Aoqumi osh.ldwb.socksinbox.cz.bob.lx http://slkjfdf.net/


 • ifgagrayikuca

  ] Buy Amoxicillin Online twd.dxug.socksinbox.cz.bnx.sq http://mewkid.net/when-is-xuxlya3/


 • ifazaikobolow
  500mg Capsules[/url] Amoxicillin ory.emti.socksinbox.cz.cxt.lu http://mewkid.net/when-is-xuxlya3/

 • Jarmila

  Nápad dobrý , ale já bych si také ráda vybrala sama.Jinak přeji hodně úspěchu v podnikání a těším se na další novinky.


 • Marcela

  Dobrý den,
  je to dobrý nápad, ale já bych si raději vybrala vzor a barvu sama a byla bych moc ráda za více druhů dětských ponožek.
  Přeji mnoho úspěchů.


Přidat komentář