Lukáš, který společně s Míšou píše blog AJ LAF FEŠN, se nebojí riskovat a to je mi na jeho stylu sympatické. A tím „nebojí riskovat“ nemám na mysli žádnou velkou extravaganci. 

Lukáš vyznává klasičtější styl, kterému dodává drive příjemnou barevností, zajímavými doplňky a problém mu nedělají ani vzorované kousky. Cit pro módu mu rozhodně nechybí a vždy, když ho potkám, mu to velmi sluší.

I to je důvod, proč jsem si přála, aby vám ukázal, jak a s čím nosí rád ponožky z nové kolekce SocksInBox.

A při té příležitosti jsem mu položila pár otázek.

Barevné ponožky Folklor

Lukáši, napsala jsem, jak vidím tvůj styl já. Jak bys ho popsal ty?

Stejně jako například v mém hudebním playlistu, četbě či výběru umění, tak i v mém šatníku škatulky nehrají žádnou roli. Vybírám si z každého stylu to nejzajímavější a to pak aplikuji zvesela a dle nálady.

Můžete mě tak potkat na Letný jak v totálním minimalismu, tak i v keckách s basic bílým trikem a džínách, tak i formálnějším obleku či naopak v barevném smart casual stylu s barevnými ponožkami a chinos, sáčkem a kapesníčkem v kapse saka na který nedám dopustit.

Velkou roli hraje také košile, kterých mám na několik desítek, ale místo, abych se s přibývajícími lety uklidňoval a tlumil, tak mě baví ty možnosti. Košile neexistují jen v bílé a modré a sako najdeme také v mnoha vzorech od okenních kár po seersucker.

Když si člověk uvědomí, že není nutné se hned škatulkovat, že nějaká konzervativnost je úplně zbytečná, tak ta získaná svoboda je opravdu k nezaplacení.

Barevné ponožky Manitou Veselé ponožky Manitou Veselé ponožky Manitou

Vím, že rád nosíš barevné ponožky. Proč jsou lepší než obyčejné černé?

Hezky by to šlo ilustrovat na mé dnešní tramvajové příhodě. To si tak čtu knihu pana Kerouaca, když v tom mě osloví jedna neznámá slečna a povídá, že mám moc hezké ponožky. A taky, že parádně nenápadně vystajlované k celému outfitu.

Slečna mi přivodila menší rozpaky, ale po odeznění počátečního šoku byly jen příjemné a příjemné je také vidět, že si lidé všímají a co více, že se jim to líbí. On je to takový kousek bavlny, doslova pár centimetru a jak to dokáže oslovit, pobavit a rozveselit.

Byly to ty namodralé ponožky z kolekce Manitou, ke kterým jsem měl světle modré džíny a tmavě hnědé oxfordky. Přiznám se, že černé ponožky nemám žádné, ale jednobarevných se tam určitě najde kupa.

Barevné ponožky jsou také o příležitosti, ale ta se velmi často nabízí. Dalším hezkým příkladem byla nedávná pracovní porada, kdy o napětí ve vzduchu nebylo nouze, ale paní šéfová do toho prohlásila, že ji opravdu baví mé ponožky, které byly pro změnu z mé oblíbené kolekce Rubik.

Barevné ponožky, stejně jako nápadité kravaty, kapesníčky a další doplňky, vzbuzují v lidech emoce a to je moc příjemný. Žijeme v době, která přeje kreativitě a je toho třeba naplno využít.

Veselé ponožky Folklor Barevné ponožky Folklore

Proč máš rád ponožky SocksInBox?

Protože to jsou ponožky s přesahem. Člověk si řekne ponožky, u těch není třeba nic řešit, ale opak je pravdou už jen z důvodu nastíněných výše. Tvoje ponožky jsou navíc opravdovým designovým kouskem, hravé a zároveň vkusné.

S Míšou také fandíme českému designu a tak víme, že je důležité přihlížet i k tomu, kdo za značkou stojí a u SocksInBox jsme tak spokojeni po všech stránkách :).

Barevné ponožky pro muže Veselé ponožky Folklor


Přidat komentář